VIL SYNLIGGJØRE HOLTÅLEN: Ordfører Arve Hitterdal (t.v) og kulturkonsulent Siri Hegseth i Holtålen kommune jobber tett med Ola Dragmyrhaug i prosjektet «HeiHoltålen», et digitalt prosjekt som bedre skal synliggjøre hva Holtålen har å by på. – Portalen skal skildre Holtålen som bosted, turmål og sted å besøke, og både egne innbyggere og potensielle tilflyttere skal kunne nyte godt av den, sier Hitterdal. Foto: Eskil Buseth Folstad
Vil synliggjøre kommunen på en helt ny måte
Med god hjelp fra innbyggerne skal kommunen lage en digital, nettbasert portal med et interaktivt kart som viser fram alt hva Holtålen har å by på.
Denne artikkelen er to år eller eldre. Noen opplysninger kan være utdaterte.
– Vi mangler en portal som samler alt av det mangfoldige tilbudet vi faktisk har i kommunen, og det har vi lyst til å gjøre noe med. Målet er å synliggjøre kommunen på en helt ny måte, sier ordfører Arve Hitterdal i Holtålen kommune.
For fastboende og tilreisende
Sammen med kulturkonsulent Siri Hegseth har han i lengre tid jobbet med prosjektet «HeiHoltålen», et prosjekt som skal munne ut i en nettsidebasert portal med utfyllende informasjon om Holtålens mange tilbud, aktiviteter og severdigheter.
Digital 5 uker for
5 kroner
5,-
KJØP
Digital
1 måned
170,-
KJØP