FLYTTER TIL ÅLEN: Frosta Bobil & Caravan AS sin avdeling på Røros flytter til Ålen. Til venstre er styremedlem i selskapet, Tore Børresen, og til høyre er avdelingaleder ved Vognbua BP, Jorunn Rønning. Arkivfoto: Eskil Buseth Folstad
Flytter rørosavdelinga til Ålen
Styret i Frosta Bobil & Caravan AS flytter avdelinga på Røros til Ålen med umiddelbar virkning.
Denne artikkelen er to år eller eldre. Noen opplysninger kan være utdaterte.
Årsaken er usikkerheten og de økonomiske utfordringene som koronaviruset har ført med seg, skriver styremedlem Tore Børresen i Frosta Bobil & Caravan AS i ei pressemelding onsdag ettermiddag.
– Vi må snu hver stein og gjøre det vi tror vi er best tjent med for å kunne møte hverdagen når den kommer tilbake. Føre var-prinsippet er viktig, og det å være klar for raske og effektive omstillinger i næringslivet er en nødvendighet, skriver han.
Børresen viser til at usikkerheten råder for de aller fleste selskaper over hele landet, og Frosta Bobil & Caravan er intet unntak.
Digital 5 uker for
5 kroner
5,-
KJØP
Digital
1 måned
170,-
KJØP