Stein Petter Haugen er leder i Røros Senterparti. Arkivfoto: Marit Langseth
Stein Petter Haugen er leder i Røros Senterparti. Arkivfoto: Marit Langseth

La russen få øve:

«Det som er horribelt er at noen blir forferdet og kaller dette horribelt»

– I steden for å sitte og irritere seg over at kommunestyremøte blir digitalt denne gang synes jeg Megård kan være med å støtte ungdommen, skriver leder i Røros Sp, Stein Petter Haugen i dette leserbrevet.

Publisert Sist oppdatert

La russen få øve

Nå har jeg egentlig ikke for vane for å legge meg borti det som foregår av politiske prosesser og hvordan den politiske prosessen foregår i nabokommuner. Det tenker jeg at de styrer den kommuen er best skikket til å ta seg av seg selv. Denne gangen er et unntak.

Jeg registrerer at Pensjonistpartiets kommunestyremedlem i Holtålen er forferdet og kaller det horribelt at neste kommunestyremøte i Holtålen er flyttet fra Hovet og over på Teams. Det som i bunn og grunn er horribelt, er at noen blir forferdet og kaller dette horribelt.

For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud. Se alle abonnementer her.

Digital
1 måned

120,-

KJØP

Digital
3 måneder

450,-

KJØP

Komplett
1 år

1500,-

KJØP

Powered by Labrador CMS