INVITERTE TIL JULEFROKOST: Butikksjef ved Coop Marked Brekken, Jonathan Flatmo. Foto: Privat
INVITERTE TIL JULEFROKOST: Butikksjef ved Coop Marked Brekken, Jonathan Flatmo. Foto: Privat

Populær julefrokost i Brekken

I Brekken har det i mange år vært en tradisjon at lokalbutikken inviterer kundene på julefrokost. Sist lørdag tok de imot over 100 gjester til et bugnende frokostbord.

Publisert Sist oppdatert

– Dette har blitt en flott tradisjon, og oppslutningen er jo helt fantastisk. Vi ønsker å være mer enn bare en butikk. Nærbutikken er et viktig sosialt møtested. Det er hit man kommer for å slå av en prat, ta seg en kaffekopp, og samtidig handle til dagens middag, sier butikksjef ved Coop Marked Brekken, Jonathan Flatmo, i en pressemelding.

– Det koster selvsagt noen kroner å by på gratis frokost, men vi synes det er veldig hyggelig å gi litt tilbake til kundene våre. Og så har vi hatt gode støttespillere i Goman, Gilde og Tine som alle har bidratt med varer.

Flatmo håper kundene også foretar julehandelen på Brekken.

For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud. Se alle abonnementer her.

Digital
1 måned

120,-

KJØP

Digital
3 måneder

450,-

KJØP

Komplett
1 år

1500,-

KJØP

Powered by Labrador CMS