Vinneren er kåret:
Her er beste stand på julemarkedet
ÅRETS GLEDERSSPREDER: Årets vinner av beste stand på Julemarked Røros vinner blant annet fri deltakeravgift neste år.
Øyeblikket Foto/Kari Haugen
Årets vinner av beste stand på julemarkedet er en skikkelig gledesspreder ifølge juryen.
Denne artikkelen er to år eller eldre. Noen opplysninger kan være utdaterte.
Boden til Britt Randi Flaten er kåret til beste stand på Julemarked Røros 2023, opplyser julemarkedsgeneral Lillian Sandnes i en pressemelding,
En jury på tre julesakkyndige har valgt ut årets beste bod. I år syntes juryen det var mange flotte kandidater å velge mellom, og de gir følgende begrunnelse for årets vinner:
–Boden assosieres med julestemning der vi blir møtt av ei varm og trivelig nissekjerring. Utstillinga har en god sammensetning av egenproduserte varer i en balansert presentasjon. Bruk av naturmaterialer er gjennomført i utformingen av standen, og gjenspeiler julemarkedets verdier. Britt Randi er rett og slett en gledesspreder i vinterkulda på Røros!
Digital 5 uker for
5 kroner
5,-
KJØP
Digital
1 måned
170,-
KJØP