Erkjente feil og vedtok ny høringsrunde for TFF:
– Får trolig ingen betydning for framdrifta
LITEN EFFEKT: Virksomhetsleder Dag Øyen erkjenner feil, men tror ikke forsøket på å rette i feilen får noen særlig innvirkning på framdrifta.
Ingrid Hemming
Etter at planutvalget på torsdag enstemmig sa ja til en ny og begrenset høring på utbygginga ved Ysterhagaen barnehage, kan det se ut til at det er usikkerhet knyttet til effekten av denne høringa.
Denne artikkelen er to år eller eldre. Noen opplysninger kan være utdaterte.
Leder for tekniske områder, Dag Øyen, sa tidligere at en ny begrenset høringsrunde vil involvere Tjenester for funksjonshemmede (TFF) i Røros bedre.
Tidenes korteste planutvalgsmøte
Erkjennelsen og lynkjapp saksgang førte til at det ble innkalt til ekstraordinært planutvalgsmøte allerede torsdag denne uka. Eneste sak på møtet var om det skulle, eller ikke skulle, gjennomføres en begrenset høringsrunde for pårørende, beboere og ansatte ved TFF om utbygginga på Ysterhagaen barnehage.
Digital 5 uker for
5 kroner
5,-
KJØP
Digital
1 måned
170,-
KJØP