Styrker laget før VM:

– Femundløpet er bare helt rått

ROBERT RUDSAR GLEDER SEG: – Femundløpet er bare helt rått. Det er fasinerende å oppleve den elektriske stemningen som råder i Røros under starten, sier den ferske markedssjefen.

Norges Hundekjørerforbund og Femundløpet AS har i samarbeid ansatt en markedsansvarlig for å styrke promoteringa og samarbeidet med partnere fram mot VM i hundekjøring på Røros i februar.

Publisert Sist oppdatert

Denne artikkelen er to år eller eldre. Noen opplysninger kan være utdaterte.

Robert Rudsar er ny markedsansvarlig for Femundløpet og VM på Røros i februar 2025.

– Robert Rudsar har en imponerende karriere innen salg og relasjonsbygging og har opparbeidet seg et stort nettverk gjennom mange år. Det sier daglig leder i Femundløpet Jon Anders Kokkvoll i en pressemelding.

Rudsar kommer nå fra stillinga som Key Account Manager hos Robert Bosch AS. Han sier at tida i Bosch har vært en lærerik og fin reise.

For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud. Se alle abonnementer her.

Digital 5 uker for 5 kroner

5,-

KJØP

Digital
1 måned

170,-

KJØP

Digital
1 år

1800,-

KJØP

Powered by Labrador CMS