Gjør flere endringer i årets valg:
– Vi må treffe rørosingen der han er
EFFEKTIV STEMMING: – Her kan du stemme effektivt uten kø og i tillegg kose deg med en kaffe, sier Beate Møller og Mads Bukkvoll. De er klare til å ta imot forhåndsstemmer til høstens Stortings- og sametingsvalg i kafeen på Øverhagaen.
Trond Haugan
– Det er viktig at alle skal ha muligheten til å avgi sin stemme, sier valgansvarlig i Røros kommune, Mads Bukkvoll. Derfor vil du i år finne stemmeurnen i kaféen på Øverhagaen, Domus kjøpesenter og flere andre steder.
– Tidligere har forhåndsstemminga vært i Storstuggu, men i år har vi valgt å legge den til Øverhagaen, her det farter litt mer folk. Så hvis folk ønsker å stemme effektivt og kose seg etterpå, så er det bare å komme hit, her kan du ta en kaffe, kose deg og være sammen med andre mennesker.
Det sier Mads Bukkvoll, valgansvarlig i Røros kommune. Sammen med Beate Møller tar han imot alle som vil forhåndsstemme til høstens Stortings- og sametingsvalg i kaféen på Øverhagaen bo-, velferds og servicesenter.
Markant endring
Digital 5 uker for
5 kroner
5,-
KJØP
Digital
1 måned
170,-
KJØP