NMK Gaula motorsportsenter fikk prosjektsøtte:

– 194.000 kroner er veldig mye penger

MYE PENGER: – 194.000 kroner er mye penger, og de skal brukes slik at flest mulig får prøve sporten vår, sier styreleder Iselin Engen Gjærevold.

Lørdag fikk NMK Gaula motorsport overlevert hele 194.000 kroner fra Sparebank1 SMN. – Det er mye penger som vi allerede har gode planer for, sier styreleder Iselin Engen Gjærevold.

Publisert Sist oppdatert

I forbindelse med Ålendåggån har Sparebank 1 SMN delt ut penger til lag og foreninger i Holtålen. NMK Gaula motorsport var så heldige å få en sjekk på hele 194.000 kroner som skal brukes på tilrettelegging for barn og unge i motorsenteret. 

– Vi må bare takke så mye for støtten! Dette betyr veldig mye både for oss som klubb, og for store og små som bruker anlegget, sier styreleder Iselin Engen Gjærevold i NMK Gaula.

Utlån

For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud. Se alle abonnementer her.

Digital 5 uker for 5 kroner

5,-

KJØP

Digital
1 måned

170,-

KJØP

Digital
1 år

1800,-

KJØP

Powered by Labrador CMS