FROST DAME: F.v. butikksjef Anna Klemmetvold Norvik og nyansatt Tiril Leistad Sandvik. Leistad Sandvik erstatter Ellen Kristine Klemmetvold (t.h.) som i en overgangsperiode leies ut til Frost fra Kunst og kaos. Foto: Marit Langseth
Frost fyller 15 år i dag:
Har fått med seg to nye fjes på laget
Tiril Leistad Sandvik erstatter Ellen Kristine Klemmetvold ved Frost Dame, mens Endre Sandbakken er ansatt i en 40 prosent stilling ved Frost Herre.
Denne artikkelen er to år eller eldre. Noen opplysninger kan være utdaterte.
– Jeg var klar for å gjøre noe nytt, og jeg hadde lyst til å lære mer om mote og klær. Jeg tror dette er en veldig lærerik jobb med et stort potensial, sier Tiril Leistad Sandvik.
1. februar begynte hun i jobben hos Frost Dame. Leistad Sandvik erstatter Ellen Kristine Klemmetvold, som satser fulltid på Kunst og kaos. Frost har den siste tiden leid inn Klemmetvold fra Kunst og kaos i en overgangsperiode.
– De første dagene her har vært spennende. Jeg går i god lære hos Ellen, sier Leistad Sandvik.
Digital 5 uker for
5 kroner
5,-
KJØP
Digital
1 måned
170,-
KJØP