PUMPEPROBLEMER: Vognbua har hatt problemer med dieselpumpene gjennom helga. Dieseltørste kunder blir møtt med denne beskjeden. Foto: Marius Haugan Lillegjære
PUMPEPROBLEMER: Vognbua har hatt problemer med dieselpumpene gjennom helga. Dieseltørste kunder blir møtt med denne beskjeden. Foto: Marius Haugan Lillegjære

Drivstoffproblemer for Vognbua:

– Folk kommer inn og kjefter

Et strømbrudd tidlig fredag morgen skapte problemer for drivstoffpumpene ved Circle K-stasjonen i Ålen.

Publisert Sist oppdatert

Denne artikkelen er to år eller eldre. Noen opplysninger kan være utdaterte.

Fra strømbruddet oppsto fredag og frem til midt på dagen mandag var det ikke mulig å fylle vanlig diesel ved stasjonen kjent som Vognbua Bp. Avdelingsleder Tore Børresen i Frosta Bobil og caravan, som driver bensinstasjonen, forklarer at den lange nedetiden skyldtes at det tok tid før kvalifisert personell fra Circle K kom for å rette feilen.

– Vi har ringt og mast på Circle K gjennom hele helga for å få dem til å sende teknisk personell opp hit for å fikse problemet. Det er ikke noe vi rår over selv. De skal være her tidlig mandag morgen, forklarte han til Fjell-Ljom søndag ettermiddag.

Kjeftet på personalet

For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud. Se alle abonnementer her.

Digital 5 uker for 5 kroner

5,-

KJØP

Digital
1 måned

170,-

KJØP

Digital
1 år

1800,-

KJØP

Powered by Labrador CMS