Coop Prix Haltdalen kåret til Årets butikk 2024:

– Hipp hurra for oss og alle kundene våre

BESTE DAGLIGVAREBUTIKK: Coop Oppdal har en pris hvert år for sine butikker og i år ble det Coop Prix Haltdalen. Fra venstre: Inger Merete Anholt, Sindny van Kooten og Kristin Bendos..

Prix'en i Haltdalen er en fin og ordentlig butikk, som kundene ønsker å handle i. Kundemålingene forteller om en butikk som går godt, og prisen for Årets butikk er en ekstra klapp på skuldra. 

Publisert

Denne artikkelen er to år eller eldre. Noen opplysninger kan være utdaterte.

– Vi prøver å gjøre det så godt vi kan hele tida, sier daglig leder Kristin Bendos.

Kriteriene bak prisen er sammensatt av flere ting. Det går på omsetning, svinn og kundemålinger, blant annet. De går ut fra tallene og tilbakemeldinger fra kundene gjennom året.

– Dette er en pris for alle. Ikke bare for oss som jobber i butikken, men også for kundene våre. Uten dem har vi ikke fått noen pris. Det er de som gir oss omsetninga, og det er de som gir oss tilbakemeldinger. Og at de trives å være her. Derfor er det litt koselig å ha slike dager og spandere kake og kaffe på alle som kom innom og feire sammen med oss, sier en stolt Kristin Bendos. Hun er daglig leder for Coop Prix Haltdalen.

For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud. Se alle abonnementer her.

Digital 5 uker for 5 kroner

5,-

KJØP

Digital
1 måned

170,-

KJØP

Digital
1 år

1800,-

KJØP

Powered by Labrador CMS